Туман кенгаши доимий комиссиялари

Маҳаллий бюджетни шакллантириш ва ижро этиш, иқтисодий ислоҳотларни амалга ошириш ва тадбиркорликни ривожлантириш масалалари бўйича доимий комиссия

 

Комиссия раиси

  1.  

Саттаров Сардор Ғаниқулович

 

10-Қорамуйин сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани Миллий банки ҳисоб-китоб амалиётлари бўлими бошлиғи

Комиссия котиби

  1.  

Баходиров Сохиб Каримович

 

24-Бешкапа сайлов округидан сайланган депутат, Халқ банки Жомбой филиали Чакана хизматлар бўлими бошлиғи

Комиссия аъзолари

  1.  

Собиров Қаюм Ҳамроевич

 

20-Каттақишлоқ сайлов округидан сайланган депутат, Самарқанд вилояти Жомбой туман ҳокими

 

Қонунийликни таъминлаш ва коррупцияга қарши курашиш масалалари бўйича доимий комиссия

Комиссия раиси

Телефон рақами

  1.  

Нажмиддинов Ўктам Яхяевич

 

8-Сарой сайлов округидан сайланган депутат Жомбой тумани “Сардорхон тилло балиқлари” фермер хўжалиги раиси

94-286-60-29

Комиссия котиби

  1.  

Тўраев Нодир Насруллаевич

 

25-Нурафшон сайлов округидан сайланган депутат, O’zLiDeP Самарқанд вилоят Кенгаши аппарати партиянинг депутатлик

гуруҳлари билан ишлаш бўлими мудири

 

Комиссия аъзолари

  1.  

Жуманов Жамшид Акрамович

 

13-Наймантепа сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани

6-умумтаълим мактаби директори

93-330-82-31

  1.  

Улуғбеков Бобомурот Суюнович

 

5-Деҳқонобод сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой туманидаги 18-умумтаълим мактаби ўқув ишлар бўйича директор ўринбосари

97-393-67-02

 

Ижтимоий-маданий соҳани ривожлантириш, оила, хотин-қизлар ва ёшлар масалалари бўйича доимий комиссия

Комиссия раиси

  1.  

Баратова Нодира Махсумовна

 

14-Нўш сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
56-умумтаълим мактабида директори

Комиссия котиби

  1.  

Атабоева

Нодира Пулатовна

 

3-Оқ ариқ сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
9-умумтаълим мактаби ўқув ишлар бўйича директор ўринбосари

Комиссия аъзолари

  1.  

Тошмуродова

Малохат Носировна

 

9-Бешбола округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
51-умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси

  1.  

Шомурзоева Махсуда Муротовна

 

29-Ногаҳон округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
34-умумтаълим мактаби директори

  1.  

Абдувоҳидова Камола Абдурахмоновна

 

27-Қўлбости округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
18-сон мактабгача таълим муассасаси мудири

 

Нодавлат нотижорат ташкилотлари ва фуқаролик жамиятининг бошқа институтлари билан ҳамкорликда ишлаш масалалари бўйича доимий комиссия

Комиссия раиси

  1.  

Нурматов Дилшод Турсунович

 

4-Самарқанд сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой туман маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия котиби

  1.  

Маматқулов Нодир Мардонович

 

6-Усмон Носир сайлов округидан сайланган депутат, Самарқанд вилояти, Жомбой Давлат ўрмон хўжалиги директори

Комиссия аъзолари

  1.  

Сафаров Илёс Ихтиёрович

 

11-Ғазира сайлов округидан сайланган депутат, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи муассислигидаги “Ўзбекистон ёш фермерлари” Кенгаши бош мутахассиси

  1.  

Сражев Алижон Абсайитович

 

30-Оғажон сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой туман 54-умумтаълим мактаби директори

  1.  

Искандарова
Гулсара Холиқовна

 

22-Чалақўрғон сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
28-мактабгача таълим муассасаси мудири

 

Саноат, транспорт, қурилиш, коммунал масалалари ва аҳолига хизмат кўрсатиш бўйича доимий комиссия

Комиссия раиси

  1.  

Маматқулов Санжар Мустафақулович

 

12-Қўнғирот сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой туман йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси бош муҳандиси

Комиссия котиби

  1.  

Ҳасанов Шоҳруҳ Фарҳодович

 

7-Қўрғонсоломон сайлов округидан сайланган депутат, “Агро Гумуш Жомбой” МЧЖ қўшма корхонаси иш бошқарувчиси

Комиссия аъзолари

  1.  

Нодиров Улуғбек Тошмаматович

 

21-Саричашма сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани,

“Саричашма” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Аграр, сув хўжалиги масалалари ва экология бўйича доимий комиссия

Комиссия раиси

  1.  

Муминов Вали Нарзиқулович

 

28-Туркман сайлов округидан сайланган депутат Жомбой тумани Агросаноат мажмуи устидан назорат қилиш инспекцияси бошлиғи

Комиссия котиби

  1.  

Эргашев Зафар

Авазович

 

15-Тут сайлов округидан сайланган депутат, Вилоят қишлоқ хўжалиги бошқармаси бошлиғи

Комиссия аъзолари

  1.  

Норкулов Рафик Мусаевич

 

19-Хитойпоён сайлов округидан сайланган депутат, Вилоят қишлоқ хўжалиги бошқармаси Чорва наслли маркази бўлим бошлиғи

  1.  

Умарова Комила Хасановна

 

18-Оқ-олтин сайлов округидан сайланган депутат, Ўзбекистон “Адолат” СДП Жомбой туман кенгаши раиси

  1.  

Абдуҳамидов Алибек Болибекович

 

1-Хашдала сайлов округидан сайланган депутат, «JV MAN Auto-Uzbekistan» масъулияти чекланган жамият шаклидаги қўшма корхона сифат назорати ходими

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Регламент ва депутатлик одоби масалалари бўйича доимий комиссия

Комиссия раиси

  1.  

Ниязов Жахангир Халбаевич

 

26-Зарафшон сайлов округидан сайланган депутат Вилоят академик ва халқ бадиий жамоалари дирекцияси директори

Комиссия аъзолари

  1.  

Ўринбоев Давурбой Журақулович

 

17-Қангли сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
14-умумтаълим мактаб директори

  1.  

Ачилов Мухиддин Қувондикович

 

2-Навбахор сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани
1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси

  1.  

Ачилова Дилбар Нажадовна

 

16-Тўққизбой сайлов округидан сайланган депутат, Жомбой тумани Тиббиёт бирлашмаси рентген булими мудири

 

2015-2021 © Jomboy tuman hokimligi. Sayt yaratuvchisi: SAKTRM